Automobilių Supirkimas Su Defektais


Ateina laikas, kai su turimu automobiliu kyla problemų, kai vienas po kito pradedami nustatyti automobilio defektai, trūkumai ir atsiranda remonto poreikis. Kitaip sakant, kyla problemų su automobiliu, todėl tenka ieškoti sprendimų – arba remontuoti automobilį, arba jį parduoti. Tiesiog parduoti automobilį su defektais fiziniam asmeniui gali būti sunku ir užtrukti laiko atžvilgiu, todėl automobilių supirkimas su defektais – paslauga, kuri gali būti geriausia ir pelningiausia.

Automobilių su defektais nereikėtų palikti likimo valiai ar ignoruoti. Geriausia juo pasirūpinti iš karto ir nedelsti. O jei neišeina visiškai pašalinti defekto, tai bent šiek tiek automobilį paremontuoti, kad vėliau pavyktų išvengti didelių problemų ir pavyktų parduoti automobilį supirkėjams už geresnę kainą. Beje, automobilių supirkimas su defektais yra ir saugiausias sprendimas, nes supirkėjai žinos, kaip geriausia su automobiliu pasielgti – išardyti dalimis, remontuoti, utilizuoti ar kt.

Automobilių Supirkimas Su Defektais: Ar Visi Automobiliai Superkami?

Automobilių defektų gali būti įvairių, tačiau čia pateikiama 20 dažniausiai pasitaikančių defektų. Jei turite gana seną transporto priemonę, jos gedimo ar defekto gali nebūti šiame sąraše, jai gali kilti ir daugybė kitų problemų. Kad ir kaip ten būtų, automobilių supirkimas su defektais galimas visada, net jei automobilis nepataisomas ir netinkamas eksploatacijai.

Bet kokio tipo, modelio ar markės automobiliams anksčiau ar vėliau iškyla tam tikrų problemų, nepriklausomai nuo to, kaip jis buvo prižiūrimas. Be to, ilgainiui atsiranda įprastų požymių, rodančių automobilio senėjimą. Paprastai iš pradžių atsiranda maži dalykai, kuriuos galima lengvai pataisyti; o jei bus uždelsta ir viskas pavirs kažkuo rimtesniu, tai gali reikšti, kad automobilių supirkimas su defektais taps ekonomiškiausiu pasirinkimu. Pažvelkite į kai kurias dažniausiai pasitaikančias problemas ir sužinokite, ar tai gali būti greitas sprendimas, ar laukia brangus remontas, todėl geriausia rinktis automobilio supirkimą.

  1. Užsidegė įspėjamoji lemputė

Įspėjamosios lemputės pasirodo, kai vienas iš jutiklių aptinka klaidą ir nurodo ją valdymo skydelyje. Yra apie 200 įspėjimo lempučių, todėl kartais tenka kreiptis į meistrą, kad jis patikrintų visą sistemą, išsiaiškintų, kas nutiko automobiliui ir atliktų būtinus remonto darbus.

  1. Variklio problemos

Yra kelios automobilio dalys, užtikrinančios gerą variklio darbą, tačiau netinkamai veikiantis variklis vis tiek yra viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų. Kad variklis veiktų efektyviai, degimo kameroje turi sąveikauti tinkamas oro ir degalų kiekis. Kad tokių problemų kiltų kuo mažiau, degalų ir uždegimo sistemas reikia prižiūrėti ir pakeisti pagal gamintojo rekomendacijas.

  1. Vairo problemos

Yra daugybė priežasčių, kodėl vairas pradeda drebėti ar vibruoti vairuojant transporto priemonę. Paprastai tokio gedimo kaltininkai – pažeistos pakabos dalys arba ratų guoliai, ypač jei tai vyksta iškart po to, kai užvedate automobilį ir pajudate iš vietos. Jei vairas dreba važiuojant didesniu greičiu, tai dažniausiai yra padangų / ratų balanso problema. Norėdami tai išspręsti, turėsite atlikti automobilio mechaninę apžiūrą.

  1. Susidėvėjusios stabdžių trinkelės

Stabdžiai yra tokia automobilio dalis, kuri dėvisi natūraliai, todėl labai svarbu laiku atlikti techninę priežiūrą ir įsitikinti, kad bet kokia problema yra sprendžiama iškart, vos pastebėjus nežymų defektą. Kartais gamykliniai defektai gali sąlygoti tai, kad stabdžių kaladėlės susidėvi greičiau nei įprastai.

  1. Padangų problemos

Padanga turės akivaizdžių defektų, jei bus pradurta, tačiau taip pat gali kilti problemų ir dėl įprasto nusidėvėjimo. Naudojant padangas pagal gamintojo instrukcijas, galima prailginti jų eksploatavimo laiką. Jei pastebite, kad padangos greitai susidėvi, tai rodo galimą problemą. Jei vaire jaučiama vibracija arba pastebite, kad padangos dėvisi netolygiai, turėtumėte paprašyti, kad kas nors patikrintų transporto priemonę. Be to, padangų problemas kartais sukelia išoriniai veiksniai arba gamybos defektai.

  1. Automobilis sunaudoja per daug degalų

Alyva yra būtina norint, kad automobilis veiktų, tačiau jei nuolat pildote alyvos lygį, gali būti, kad yra kitų problemų. Jei pastebėsite, kad našumas sumažėjo arba užsidega alyvos trūkumo lemputė, imkitės veiksmų. Jei alyva reguliariai nekeičiama, gali užsikimšti alyvos filtras. Geriausia keisti alyvos filtrą tuo pačiu metu, kai keičiate alyvą.

  1. Generatoriaus gedimai

Generatorius yra būtina automobilio sklandaus veikimo dalis – jis palaiko akumuliatorių ir užtikrina, kad užvedus transporto priemonę veiks elektronikos prietaisai. Jei generatorius sugenda, automobilio akumuliatorius gali susidėvėti ir taps sunku užvesti automobilį. Laikykitės techninės priežiūros intervalų ir įsitikinkite, kad laiku atliekate remontą.

  1. Sugedo starteris

Starteris yra komponentas, kurį variklį verčia dirbti, kai užvedama transporto priemonė. Jei nepavyksta, tai yra elektromagnetinio pažeidimo pasekmė, sugedo pats variklis arba yra kitų elektronikos gedimų. Sunku įvertinti, kada gali sugesti starteris, norint išvengti nereikalingo jo keitimo, geriausia, kad prieš tai specialistas patikrintų automobilį, nustatytų užvedimo problemų priežastis.

  1. Priekinio stiklo įtrūkimas

Paprastai priekiniam stiklui suskilti reikalinga tam tikra išorinė jėga, pavyzdžiui, akmuo, tačiau neatmetami ir tokie atvejai, kai stiklas skyla ir dėl gamyklinio defekto.

  1. Išmetama per daug teršalų

Išmetamųjų teršalų sistema sukurta taip, kad tarša būtų kuo mažesnė, tuo pačiu užtikrinant, kad automobilis važiuos tinkamai. Išmetimo sistemoje yra daug jautrios įrangos, kuri laikas nuo laiko gali sugesti ir dėl to automobilyje kils įvairių problemų.

  1. Kuro nutekėjimas

Kuras yra paveikus temperatūrai. Kai lauke labai karšta, kuras išsiplečia. Tai reiškia, kad turi būti tam tikras dūmų išleidimo būdas. Kadangi dūmai yra toksiški, šiuolaikiniuose automobiliuose yra įrengta įranga, neleidžianti toksiškumui prasiskverbti į išorę. Daugiausia problemų kyla dėl degalų dangtelio, kurį lengva ir pigu reguliariai keisti. Tačiau jei matote įspėjamąją lemputę, neignoruokite jos – tai gali reikšti, kad atsirado rimtas defektas.

  1. Neveikia jutikliai

Šiuolaikiniai automobiliai turi daugybę jutiklių, tačiau su jais gali kilti problemų. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų – kuro ir oro jutikliai, kuriuos pakeisti išties brangu.

  1. Pavarų dėžės problemos

Pavarų dėžė reiškia, kad visą jūsų automobilio variklio generuojamą galią galima paversti tokia sukimosi jėga, kurią gali naudoti ratai. Ilgainiui pavaros pradės susidėvėti ir pastebėsite, kad pavaras pakeisti tampa sunku. Galų gale pavarų dėžė suges, todėl bus surašyta sąskaita už remontą, kuri gali siekti tūkstančius. Tokiais atvejais automobilių supirkimas su defektais – geriausias sprendimas.

 

  1. Elektronikos problemos

Naujesni automobiliai turi gana sudėtingas elektronikos sistemas, o tai reiškia, kad problemų gali kilti įvairiausiose srityse. Paprastai tokie defektai pašalinami gana lengvai.

  1. Žibintų defektai

Tai yra saugos problema, ypač jei žibintas visiškai sugenda. Dėl korozijos gali kilti problemų su lemputėmis, tačiau dauguma lempučių ilgai tarnauja, kol natūraliai nusidėvi.

  1. Estetiniai defektai: įbrėžimai, įtrūkimai ir kt.

Šie defektai erzina, tačiau jiems nebūtina nedelsiant skirti dėmesio. Šių defektų pašalinimas nėra brangus, jis gana paprastas. Kartais tiesiog pakanka padengti automobilį vašku. Dažų defektai beveik visada yra kosmetiniai. Tačiau jei pastebėjote kokių nors mažų rūdžių dėmių, imkitės šią problemą spręsti greičiau.

  1. Langų problemos

Daugumoje naujų automobilių yra elektriniai langai, kurie kartais sugenda, pavyzdžiui, netinkamai užsidaro. Net ir nedidelis tarpelis ar plyšys erzina – į automobilio vidų gali patekti vandens (sniego ar lietaus lašų), kuris sugadins automobilio saloną ir sukels dar daugiau problemų.

  1. Rūdys

Ant automobilio pastebėtos rūdys gali sukelti šoką automobilio savininkui. Rūdys – ne visada yra rimta problema, ji priklauso nuo to, kur rūdys aptinkamos ir kokie plotai. Rūdims ant kėbulo pašalinti pakanka kosmetinio remonto, o rūdys po automobiliu ar išmetamųjų dujų sistema gali būti pavojingas gedimas, pažeisiantis ir kitas automobilio dalis. Jei klimatas yra pakankamai drėgnas, automobilis gali rūdyti, net jei jis bus tinkamai prižiūrimas. Norint laiku pastebėti bet kokią rūdžių problemą, reiktų reguliariai tikrinti transporto priemonę. Jei automobilis stipriai surūdijęs, tai automobilių supirkimas su defektais – geriausia išeitis.

  1. Automobilio saugiklių perkaitimas

Lengviausias ir pigiausias būdas išvengti perkaitimo problemų yra užtikrinti, kad radiatorius būtų prižiūrimas ir sklandžiai veiktų vandens siurblys.

  1. Daug įvairių defektų

Deja, bet nuo ilgo eksploatavimo, dėl patekimo į eismo įvykį ar tiesiog apleidus ir tinkamai neprižiūrėjus savo automobilio, jame gali atsirasti labai daug defektų, kuriuos pašalinti bus ir sudėtinga, ir brangu. Kitaip tariant, išsaugoti tokį automobilį gali būti finansiškai nenaudinga. Automobilių supirkimas su defektais gali padėti išgelbėti tokią situaciją – ne tik atsikratysite netinkamo automobilio, bet ir gausite už jį pinigų.

Nepriklausomai nuo to, kokį automobilį turite, ilgainiui jame gali atsirasti defektų. Kai kurie automobilių modeliai yra labiau linkę į tam tikras problemas nei kiti, vairavimo stilius taip pat gali turėti įtakos gedimams. Reguliari apžiūra padeda išlaikyti automobilio degalų efektyvumą, užtikrina našumą ir saugumą. Būkite budrūs, laiku reaguokite į kylančias automobilio problemas, remontuokite jį. O jei nutiko taip, kad automobilio ilgai netvarkėte ir jis turi per daug defektų – automobilių supirkimas su defektais yra jums aktuali paslauga.

Comments are disabled.