Automobilių Supirkimas Dalimis


Pasaulinės automobilių rinkos duomenimis, automobilių supirkimas dalimis pastaruoju metu  šoktelėjo į viršų. Prognozuojama, kad iki 2030 metų šis augimas dar padidės 3 procentais. Ekspertai įsitikinę, kad kol bus gaminami nauji automobiliai ir kol rinkoje bus senų automobilių, kuriuos reikia remontuoti, taisyti ar atnaujinti, tol bus didelė naudotų automobilių dalių paklausa. Vadinasi, automobilių supirkimas dalimis išliks aktualus daugeliuui.

Automobilių pramonė suteikia daugybę pardavimo galimybių. Jei norite parduoti automobilį dalimis, kreipkitės į automobilių supirktuvę arba patikimus asmenims, kurie superka automobilį dalimis.

Išsiaiškinkite Geriausias Automobilių Dalių Pardavimo Galimybes

Jeigu domina automobilių supirkimas dalimis, geriausia apie jo galimybes pasidomėti laikraščių skelbimuose arba internete – čia gausu geriausių pasiūlymų, kai kur nurodomos aiškios supirkimo sąlygos ir netgi preliminarios kainos už atitinkamą automobilio dalį. Rekomenduojama peržvelgti įvairias skelbimų svetaines, ypač turinčias skiltį „automobiliai“ arba „automobilių pardavimas“. Netgi į paieškos sistemą, pavyzdžiui „Google“, suvedus „automobilių supirkimas dalimis“ – gausite nemenką sąrašą tokias paslaugas teikiančių įmonių ar asmenų. 

Remdamiesi savo patirtimi, norais ir pageidavimais, atsižvelgdami į savo poreikius ir lūkesčius, sudarykite pasiūlymų, kurie jus sudomino, ir įmonių, į kurias norėtumėte kreiptis, sąrašą. Tokių būdu išsiaiškinsite, kam iš tikrųjų norėtumėte parduoti automobilių dalis. Galite tiesiogiai susisiekti su bet kuriuo potencialiu automobilių dalių supirkėju – telefonu arba el. paštu. Taip pat galite užpildyti specialias užklausos formas internete ir automobilių supirkėjai labai greitai su jumis susisieks – dažniausiai pasiūlymą gausite vos per 30 minučių.

Automobilių Supirkimas Dalimis: Ką Norite Parduoti?

Neįsigilinus gali atrodyti, kad atsakymas yra paprastas ir aiškus, tačiau iš tiesų žinoti, kas parduodama, kodėl parduodama, kokia parduodamų detalių vertė rinkoje ir kaip parduoti geriausiomis sąlygomis – sudėtingesnė užduotis. Ar norite, kad jums būtų pasiūlyta konkurencinga kaina, ar norite sklandžiai ir sėkmingai supirkėjams parduoti automobilių dalis? Pasidomėkite tuo iš anksto, o mes pristatome dažniausią jų klasifikaciją.

  1. Išorinės automobilių dalys: bamperiai (buferiai), grotelės, variklio dangtis ir kt. Tokioms išorinėms dalims dažnai reikia didelių gabenimo dėžių ir šios detalės yra tvirtesnės, atsparesnės nei vidinės automobilio dalys. Jei automobilių supirkimas dalimis reikalingas tam, kad parduotumėte išorines dalis, vertėtų atsižvelgti į transportavimo galimybes ir reikalavimus. Ar pasirinktas supirkėjas siūlo paslaugas, atitinkančias kliento automobilio dalių specifikacijas? Ar leidžia klientams pajausti komfortą ir automobilio dalis supirkėjai pasiima patys? Ar išorines automobilio dalis reikia pristatyti patiems į supirkėjų nurodytą vietą? Jei taip, kokios papildomos išlaidos laukia?  Įvertinti reikėtų viską ir kruopščiai.
  2. Vidinės automobilių dalys: žvakės, transmisijos, cilindrai ir kt. Jie dažnai yra silpnesni ir prieš juos transportuojant neretai reikia kruopščiai supakuoti. Tačiau automobilių supirkimas dalimis, parduodant vidines detales, taip pat turėtų būti vertinamas užduodant tuos pačius klausimais kaip ir išorinės automobilio dalys. 
  3. Įvairūs automobilio elementai, smulkesnės detalės: veržlės, poveržlės ir kt. Tai greičiausiai labai lengvi elementai ir jie supirkėjams atiduodami su didesnėmis automobilių detalėmis. 

Automobilių Supirkimas Dalimis: Kaip Uždirbti?

Ar žinojote, kad galite gauti gana nemažą pinigų sumą pasinaudodami automobilių supirkimu dalimis? Net jei iš pirmo žvilgsnio parduoti automobilį dalimis atrodys sunkoka užduotis, pabandyti verta. Dažnai supirkėjai prieš pirkdami automobilį dalimis, nori pamatyti, ką įsigys. Tačiau ne visada. Būna atvejų, kai susisiekus telefonu, supirkėjai kainą už tam tikrą automobilio dalį nurodo iš karto. Tad pasinaudoti automobilių supirkimu dalimis internetu yra lengva užduotis. Perskaitykite kelis patarimus, kuriais naudinga vadovautis norint parduoti automobilį dalimis. 

Nemažai žmonių vengia parduoti savo automobilį dalimis tik todėl, kad nežino, kaip tai padaryti. Automobilių pardavimas dalimis iš tikrųjų gali būti efektyvus būdas uždirbti pinigų iš savo automobilio, ypač jei tikrai jis yra nenaudojamas arba esate nusprendę, kad juo nebesinaudosite. Skaitydami toliau sužinosite, ar tikrai automobilio supirkimas dalimis yra jums tinkamiausias pasirinkimas. Štai keli greiti ir paprasti žingsniai, kaip parduoti savo automobilį dalimis: 

Įvertinkite savo automobilį 

Nuvežkite savo automobilį į autoservisą ar pasikonsultuokite su patikimu mechaniku (automobilių meistru). Įvertinkite, kas automobilyje veikia puikiai, o kas neveikia. Tokiu būdu sužinosite, kurios automobilio dalys yra pakankamai geros parduoti. Mechanikas, įvertinęs jūsų automobilį, gali jums pasakyti, kad jūsų automobilis yra geros būklės. Tokiu atveju galbūt reikėtų pagalvoti ir apie viso automobilio pardavimą, tačiau toks variantas gana retas (ypač jei automobilio savininkas yra nusprendęs automobilį parduoti dalimis). Taip pat mechanikas gali įvertinti, kad kai kurios automobilio dalys yra pakankamai geros būklės, o kai kurias jau reikia atiduoti į metalo laužą.

Atlikite dalių ir detalių inventorizaciją

Kai įvertinsite savo automobilį ar pavienes jo dalis, atlikite inventorizaciją. Automobilio nurašymas ir pardavimas dalimis reikalauja šiek tiek laiko ir energijos. Nuspręskite, kurios dalys vertos jūsų laiko ir kurias verta parduoti. Yra kelios dalys, kurias gali būti lengviau parduoti, pavyzdžiui, variklis ar transmisija. Elektronika, jei veikianti, taip pat gana lengvai parduodama. Mechaninės dalys gali būti ypač pelningos, nes paprastai jas lengviau ir ekonomiškiau nusipirkti naudotas nei visiškai naujas. Nereikėtų pamiršti, kad yra ir tokių automobilio dalių, pavyzdžiui, žvakės, diržai ir kt., kurių žmonės nenori pirkti naudotų. 

Kreipkitės į potencialius supirkėjus 

Taigi, kai patikrinote savo automobilį, jau žinote, kurias jo dalis ar detales verta parduoti, o su kuriomis geriau nevargti ir išmesti (ar iškart atiduoti į metalo laužą). Dabar turite kreiptis į žmones ar įmonę, kuri supirks automobilio dalis.  Pasinaudokite vietinių supirkėjų paslaugomis. Tai yra pats lengviausias būdas parduoti savo automobilio dalis. Kai kurie supirkėjai priima visas automobilio dalis ir atlieka visus reikalingus (o kartais ir sudėtingus) darbus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai greitai atlikti „Google“ paiešką, kad rastumėte vietinius supirkėjus. Tai geras pasirinkimas, jei norite greitai atsikratyti savo automobilio dalių. 

Pelningai parduokite savo automobilio dalis supirkėjams

Parduodami automobilio dalis galite jas nufotografuoti ir išsiųsti supirkėjams.  Supirkėjai nori tiksliai žinoti, ką jie gauna už pasiūlytus pinigus, kokie detalių trūkumai ir pan. Nesistenkite nuo supirkėjų slėpti didelių automobilio dalių defektų. Pasidomėkite supirkėjų papildomomis paslaugomis, pavyzdžiui, detalių transportavimu. Jei susiduriate su sunkumais, parduokite keletą brangesnių automobilio dalių, kurias lengviau parduoti, o likusias – atiduokite į metalo laužą. Tokiu būdu sutaupysite nemažai laiko. Atlikite rinkos tyrimus, paanalizuokite ir sužinokite, už kiek kiti žmonės parduoda savo automobilių dalis. Palyginkite kainas. Nustatykite realistiškas kainas už parduodamą automobilio dalį. Automobilio supirkimas dalimis bus pelningas tik tada, kai bus atliekamas atsakingai.

Kokios Yra Kitos Jūsų Galimybės? 

Kaip jau turbūt supratote, pasirinkimas parduoti automobilį dalims gali užtrukti. Neretai tokiais atvejais reikia pasinaudoti ir kitų žmonių paslaugomis (pavyzdžiui, autoservisu), sužinoti, kokia tiksliai yra jūsų automobilio dalių būklė. Automobilių supirkimas dalimis atveria daug galimybių pelningai parduoti automobilio dalis. Tereikia tinkamai pasirinkti supirkėjus, kad jie būtų patikimi, profesionalūs ir orientuoti į kliento gerovę.

Comments are disabled.