Automobilių Supirkimas Po Avarijos


Eismo įvykiai – didmiesčių (ir ne tik) kasdienybė ir turbūt nėra daug asmenų, kurie nei karto per savo gyvenimą nebūtų patekę į avariją. Jeigu taip nutiko, jei jūsų automobilis pateko į eismo įvykį ir nusprendėte tokį automobilį parduoti – šis straipsnis jums turėtų būti aktualus. O galbūt tiesiog nusprendėte, kad norite naujo automobilio, tačiau ar pagalvojote, kur dėsite dabartinį savo automobilį, ypač jei jis po avarijos? Automobilių supirkimas po avarijos – paslauga, itin tinkama ir tiems, kurie nori automobilį parduoti kuo greičiau ir gauti kuo didesnę pinigų sumą. Daugeliu atvejų, automobilių supirkimas po avarijos – paslauga, kuri gali būti geriausia išeitis.

Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra automobilių supirkimas po avarijos ir kaip tinkamai pasirinkti supirkėjus, į ką atkreipti didžiausią dėmesį.

Automobilių Supirkimas Po Avarijos – Kas Tai? 

Automobilių supirkimas po avarijos yra gana dažnas pasirinkimas, nes automobilio savininko ir supirkėjų sandoris paprastai įvyksta labai greitai ir dažniausiai abiems pusėms sėkmingai. Iš tiesų tokią paslaugą galima laikyti netgi efektyvia pagalba, kadangi supirkėjai atvyksta pasiimti transporto priemonės, kuri dažnai jau yra nebereikalinga, tačiau dar gali bent šiek tiek papildyti biudžetą.

Automobilių supirkimas po avarijos gali būti naudingas dėl kelių priežasčių:

  1. Supirkėjai gali atvykti ir transportuoti automobilį po avarijos. Tokiais atvejais tereikia nurodyti vietą, kur yra automobilis, ir supirkėjai viskuo pasirūpina. Yra tokių automobilio supirkėjų, kurie teikia paslaugą visoje Lietuvoje, kiti dirba tik didesniuose miestuose, pavyzdžiui, Vilniuje ar Kaune. Automobilių supirkimas po avarijos – paslauga, kuomet viskas suderinama iki smulkmenų, t. y. automobilio paėmimo vieta, laikas, kaina ir automobilio savininkui netenka patirti jokių papildomų rūpesčių. 
  2. Supirkėjai sumoka pinigus už paimamą jums nebereikalingą automobilį. Jeigu transporto priemonės būklė gana gera, už ją galima gauti ir nemažą pinigų sumą. Automobilių supirkimas po avarijos – paslauga, už kurią pinigus galima gauti klientui patogiu būdu, t. y. grynaisiais arba pavedimu į nurodytą banko sąskaitą.
  3. Supirkėjai pasirūpina visais formalumais, sutvarko dokumentus. Po avarijos žmogus gali būti patyręs traumų, sutrikimų ar jausti kitokį diskomfortą, todėl jis susikoncentravęs į kitus dalykus, tad tai, jog supirkėjai viskuo pasirūpina, yra laikoma dideliu privalumu. 
  4. Supirkėjai paprastai greitai atsako į visus iškilusius klausimus. Visas automobilio supirkimas po avarijos  vyksta ir greitai, ir paprastai.

Automobilių supirkimas po avarijos suteikia galimybę negalvoti apie tai, kur dėti automobilį, kaip jį tvarkyti ir pan. Tereikia tinkamai išsirinkti automobilių supirkėjus.

Automobilių Supirkimas Po Avarijos – Į Ką Atkreipti Dėmesį Renkantis Supirkėjus?

Yra nemažai aspektų, kuriuos reikėtų įvertinti prieš naudojantis automobilių supirkėjų paslaugomis. Tačiau vienas esminių – automobilių supirkėjų reputacija.

Automobilių supirkimas – paslauga, teikiama daugybę dešimtmečių. Deja, tačiau gana ilgai ši paslauga nebuvo vertinama teigiamai. Automobilių supirkėjai priimdavo bet kokius automobilius, net su labai dideliais defektais. Taip pat jie dažnai mokėdavo itin mažas kainas už automobilių supirkimą, ypač tiems klientams, kurie apie tai visiškai nieko neišmano.

Šiandien automobilių supirkimas yra daug geresnis nei prieš kelerius metus. Pirmiausia, automobilių supirkėjai yra profesionalesni, o antra – daugelis automobilių supirkėjų jau seniai suprato, kad naudojimasis klientais, neskaidrios veiklos vykdymas nepadeda kurti ilgalaikio verslo.

Jau išsirinkus automobilio supirkėjus, reikėtų juos atidžiau įvertinti. Tai padaryti galima atkreipus dėmesį į kelis aspektus:

Klientų atsiliepimus. Internetas – pagrindinė vieta, kurioje galima ieškoti kitų žmonių paliktų atsiliepimų apie supirkėjus.

Veiklos trukmę. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko supirkėjai vykdo savo veiklą. Sunku vertinti supirkėjų patikimumą, jeigu jie tik neseniai pradėjo veikti. Jei supirkėjai tokia veikla verčiasi bent kelerius metus, veikiausiai jie gauna daug pasiūlymų ir sudaro sėkmingus sandorius.

Naudinga Išmanyti Ir Kriterijus, Kaip Vertinti Automobilių Supirkėjus

Vertinant supirkėjus reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, tačiau supaprastinome juos į kelis, svarbiausius: kaina, inventorius (paslaugų įvairovė), papildomos paslaugos ir kiti aspektai.

  1. Kaina. Ar supirkėjas nori derėtis, ar yra lankstus kainų atžvilgiu? Automobilių supirkimas po avarijos turėtų būti paslauga, kuomet patenkintos lieka abi pusės (tiek automobilio savininkas, tiek supirkėjas). Kol nesusisieksite su supirkėju, tiksliai nežinosite, ką gausite už savo automobilį po avarijos. 
  2. Inventorius / paslaugų įvairovė. Kai kurie supirkėjai yra gana plačiai išvystę savo veiklą, jų supirktas ir turimas transporto priemones ar jų dalis galima matyti oficialiose jų svetainėse. Taip pat svarbu, kokios supirkimo paslaugos teikiamos. Jei paslaugų asortimentas gana platus – automobilio supirkimas po avarijos, automobilio supirkimas dalimis, daužtų automobilių supirkimas, neeksploatuojamų automobilių supirkimas ir pan. – tuomet, tikėtina, kad įmonė sėkmingai vykdo savo veiklą ir yra sudariusi daug sandorių. Būna, jog sandoris sudaromas tik fizinio susitikimo metu. 
  3. Privalumai. Dauguma supirkėjų siūlo nemažai papildomų paslaugų, kad sandoris būtų efektyvesnis. Į tas paslaugas, pavyzdžiui, automobilio po avarijos transportavimas, reikia atsižvelgti renkantis supirkėjus. 
  4. Kiti aspektai. Reikėtų įvertinti, kur supirkėjai teikia savo paslaugas – ar visoje Lietuvoje, ar tam tikruose miestuose. Visuomet rekomenduojama rinktis arčiausiai savo namų esančius supirkėjus – tai patogiau. Supirkėjų pasiūlyta didesnė kaina nebūtinai gali būti pelningesnė, jei teks vykti ir automobilį transportuoti į kitą miestą. 

Kiti svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra supirkėjų darbo valandos. Nuo to priklauso, kaip greitai supirkėjai su jumis susisieks ir pasiūlys sandorį. Įvertinkite, ar įmonė teikia transportavimo paslaugas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, ar yra kokia nors sandorio sudarymo eilė, terminai. Yra ir dar vienas aspektas, kuris gali būti svarbus – ar supirkėjai nėra per daug įkyrūs ar įžūlūs. Pastebint, kad supirkėjas primygtinai siūlo naudotis kokiomis nors jų papildomomis paslaugomis arba siekia sudaryti sandorį su pernelyg maža kaina, naudinga būtų pasidomėti ir kitų supirkėjų pasiūlymais.

Nors dauguma automobilių supirkėjų šiuo metu yra sąžiningi, nes žino, kaip svarbu yra turėti gerus klientų atsiliepimus. Internetas leidžia lengvai sužinoti, kokią patirtį turi kiti asmenys, pasinaudoję automobilio supirkimo po avarijos paslauga. Protingas pasirinkimas padeda užtikrinti sklandų automobilio supirkimą ir gauti pageidaujamą kainą.

Automobilio Supirkimas Po Avarijos: Niekada Neskubėkite

Vienas labai svarbus patarimas – niekada neskubėkite, atidžiai patyrinėkite automobilių supirkimo rinką ir kainas, kurios yra siūlomos už automobilį po avarijos. Tokia informacija gali padėti suvienodinti konkurencijos sąlygas ir iš karto išsiaiškinti, kuris supirkėjas yra lankstesnis dėl kainos ir siūlo geresnes supirkimo sąlygas.

Comments are disabled.