Kaip Parduoti Automobilį Vilniuje, Kaune


Būna, jog automobilių supirkimas – vienintelė likusi išeitis ir ja pasinaudoti norima geriausiomis sąlygomis. Kad padėtume savo klientui ir galėtume pasiūlyti įvairius variantus, teikiame gana platų supirkimo paslaugų asortimentą: automobilių supirkimą po avarijos, automobilių supirkimą dalimis, automobilių supirkimą utilizavimui, senų, nenaudojamų ar brangių automobilių supirkimą ir pan. Kreipkitės ir nedelsiant gausite konkurencingą pasiūlymą!

Kodėl Verta Mus Rinktis?

Patikimumas

Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

Laimingi Klientai

Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

Greitas Sandoris

Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

  1. Ko reikia norint pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga?

Pirmas žingsnis, kurį turi padaryti automobilių supirkimu suinteresuotas asmuo – užpildyti užklausos formą internete arba susisiekti su mumis telefonu ar el. paštu. Paprastai pasiūlymą pateikiame greičiau nei per 30 minučių. Vėliau atliekami kiti žingsniai: automobilio techninės būklės vertinimas ir automobilio techninė apžiūra. Galiausiai, jei viskas tinka, pasirašoma automobilio pirkimo-pardavimo sutartis ir atsiskaitoma su klientu.

  1. Kokius automobilius superkate?

Mūsų paslaugų spektras labai platus. Teikiame automobilių supirkimą po avarijos, automobilių supirkimą dalimis, automobilių supirkimą utilizavimui, automobilių supirkimą laužui, nenaudojamų ar eksploatacijai netinkamų automobilių supirkimą, naudotų ir senų automobilių supirkimą, naujesnių ir brangių automobilių supirkimą bei kt. Bet kada galite kreiptis ir neabejojame, kad rasime geriausią sprendimą.

  1. Kaip nustatoma automobilio vertė ir už jo supirkimą mokama kaina?

Automobilio vertė nustatoma atsižvelgiant į daugybę kriterijų: automobilio markę ir modelį, automobilio techninę būklę, pagaminimo metus, priedus prie automobilio ir kt. Mūsų automobilio supirkimas vykdomas geriausiomis kainomis rinkoje. O atsiskaityti galime tiek grynaisiais, tiek pavedimu į nurodytą banko sąskaitą.

Comments are disabled.