Gauti pasiūlymą

  Angliškų automobilių supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Esame tie automobilių supirkėjai, kuriuos domina daugybė automobilių rūšių ir mes pasirengę už jas mokėti sutartą pinigų sumą. Mūsų paslaugos apima ne vien naujesnių, pakankamai geros būklės automobilių supirkimą, bet ir senovinių, angliškų automobilių supirkimą. Angliškų automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune – tai vis dar gana reta paslauga, o mes ne tik ją teikiame, bet ir esant galimybei pasiūlome patrauklią kainą. Nesvarbu, kelintus metus skaičiuoja automobilis, nes angliškų automobilių supirkimas – vis tiek papildo mūsų klientų kišenę pinigais ir atlaisvina automobilio stovėjimo vietą.

  Angliškų Automobilių Supirkimas

  Laikomės paprastos automobilių vertinimo politikos – suprantame, kad angliški automobiliai Lietuvoje nėra itin populiarūs, tačiau tai nereiškia, kad jų kokybė yra prastesnė už kitose Europos šalyse pagamintus automobilius. Angliški automobiliai nėra pritaikyti eismui Lietuvoje, todėl norint jais naudotis, tenka įgyvendinti papildomus sprendimus. Deja, ne visada tokius sprendimus pavyksta įgyvendinti, todėl angliškų automobilių supirkimas suteikia geriausias galimybes.

  Esame orientuoti į klientą, todėl prireikus galime patys parsigabenti automobilį, stengiamės automobilio vertinimą atlikti kuo greičiau ir iš karto atsiskaityti už angliško automobilio supirkimą. Bet kuriuo atveju dedame visas pastangas, kad angliškų automobilių supirkimas vyktų greitai, sklandžiai ir kokybiškai, o mūsų klientas turėtų geriausia automobilio supirkimo patirtį.

  D.U.K.

  Kokius angliškus automobilius superkate?

  Superkame angliškus automobilius, pagamintus įvairiais metais, įvairios techninės būklės, įvairių modelių ir markių.

  Ar angliškų automobilių supirkimas gali kelti kokių nors sunkumų, t. y. ar pirkėjai taiko kokias nors ypatingas ir sunkiai įgyvendinamas sąlygas?

  Ne, angliškų automobilių supirkimas mūsų įmonėje atliekamas taip pat, kaip ir bet kurių kitų automobilių – įvertinus jų techninę būklę ir kitus aktualius duomenis. Angliškų automobilių supirkimui netaikome jokių specifinių sąlygų.

  Ar supirkėjai ima visus ir bet kokios būklės angliškus automobilius?

  Angliškų automobilių Lietuvoje yra nuperkama gerokai mažiau, todėl ir įmonių, kurios užsiima angliškų automobilių supirkimu – mažiau. Mes superkame visus angliškus automobilius, tačiau jų kainą vertiname individualiai, t. y. atsižvelgę į automobilio amžių, būklę, markę ir kitus aspektus.

  Ar angliški automobiliai superkami už mažesnę kainą?

  Angliškų automobilių supirkimas mažesnėmis kainomis, mūsų vertinimu, tėra mitas. Tai, kad šie automobiliai yra mažiau populiarūs Lietuvoje, nereiškia, kad jų supirkimas yra pigesnis. Nesame nusistatę prieš nei vieną automobilį, kainą nustatome tik apžiūrėję ir įvertinę transporto priemonę.

  Ką daryti, jei mano mieste nėra angliškų automobilių supirkimo paslaugos?

  Rekomenduojame susisiekti su pasirinkta automobilių supirkimo paslaugas teikiančia įmone ir pasidomėti jų sąlygomis. Mes prireikus galime pasirūpinti automobilio transportavimu.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai