Gauti pasiūlymą

  Naudotų Automobilių Supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Naudoti automobiliai ilgainiui ne tik praranda savo estetinę išvaizdą, bet ir vis dažniau genda, dėvisi įvairios jų detalės ir tenka nemažai mokėti už remontą. Kartais remontui skirti pinigai visiškai neatsiperka, tuomet tenka ieškoti būdų, ką daryti su tokiu automobiliu. Naudotų automobilių supirkimas – lengvas ir greitas būdas parduoti atsibodusį, prastesnės techninės būklės ar netgi visiškai eksploatacijai netinkantį, nevažiuojantį automobilį. Jeigu jūsų garaže ar bendroje stovėjimo aikštelėje vietą užima naudotas ir jums nebereikalingas automobilis, parduokite jį automobilio supirkėjams ir gaukite už tai pinigų.

  Naudotų Automobilių Supirkimas

  Jeigu turite naudotą automobilį, bet jis jums visiškai nereikalingas, galite jį parduoti automobilių supirkėjams. Taip pat šiomis paslaugomis verta pasinaudoti tais atvejais, kai skubate, norite labai greitai parduoti savo naudotą automobilį ir neturite laiko tinkamai jį sutvarkyti, suremontuoti, vizualiai pagražinti arba, kai automobilis buvo patekęs į eismo įvykį, sugedo, o kantrybės jį taisyti – nebėra.

  Naudotų automobilių supirkimas – paslauga tiems, kurie savo automobilį nori parduoti jau šiandien. Šiais laikais žmonės labai vertina savo laiką, todėl renkasi greitą naudoto automobilio pardavimą patikimiems supirkėjams. Mes, teikdami naudotų automobilių supirkimo paslaugas, galime pasiūlyti konkurencingą ir patrauklią kainą.

  D.U.K.

  Kaip naudotą automobilį parduoti brangiau?

  Naudotų automobilių supirkimas vykdomas įvertinus jo išvaizdą, techninę būklę, turimus defektus ir pan. Jei norite automobilį parduoti kuo brangiau, jis turi būti reprezentatyvus, tvarkingas, turėtų būti sutvarkyti net ir smulkūs jo defektai. Suprantame, kad ne visais atvejais tai įmanoma, todėl priimame visokios būklės automobilius ir pasiūlome konkurencingą kainą.

  Kaip greičiausiu būdu su jumis susisiekti ir susitarti dėl automobilio supirkimo?

  Su mumis susisiekti galite nurodytais kontaktais arba užpildydami specialią formą internetu ir mes netrukus su jumis susisieksime, susitarsime dėl tolesnių veiksmų.

  Ar naudotų automobilių supirkimas – patikima paslauga?

  Taip, ši paslauga patikima. Mes visuomet pirmiausia sąžiningai įvertiname siūlomą automobilį ir tik tuomet pasiūlome už jį atitinkamą pinigų sumą. Vykdome legalią ir skaidrią veiklą.

  Ar jus domina stipriai naudoti automobiliai?

  Taip. Mus domina ne tik naudoti automobiliai, bet ir daužtos ar itin defektuotos transporto priemonės, todėl už tokį automobilį, priklausomai nuo defekto sudėtingumo, galime mokėti žymiai daugiau nei siūlo šrotai.

  Ar tikslią kainą už naudotą automobilį galite pateikti telefonu?

  Paprastai telefonu pateikiame preliminarią kainą, kurią galime pasiūlyti už jūsų automobilį. O tikslią kainą nurodome tik atlikę automobilio apžiūrą.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai