Gauti pasiūlymą

  Angliškų Automobilių Supirkimas Lietuvoje
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Angliški automobiliai atlieka tokią pat funkciją, kaip ir bet kurioje kitoje šalyje pagaminti automobiliai. Deja, tačiau vienintelis ir gana svarbus šių automobilių trūkumas – ilgos biurokratinės procedūros, užtikrinančios tokio automobilio naudojimą Lietuvoje ir pritaikymą Lietuvos keliams. Į mus dažnai kreipiasi tiek naujesnius modelius, tiek visiškai nevažiuojančius angliškus automobilius siūlantys klientai – mes visuomet įvertiname automobilį ir pasiūlome konkurencingą kainą. Angliškų automobilių supirkimas Lietuvoje – viena iš mūsų paslaugų.

  Angliškų Automobilių Supirkimas Lietuvoje

  Europoje automobilių eismas vyksta dešine puse, o Anglijoje – kaire puse. Toks yra šios šalies automobilių išskirtinumas, pagal tai yra kuriami ir automobiliai (jų vairas paprastai būna dešinėje pusėje). Kartais parsigabenus angliškus automobilius, galima juos nesunkiai pritaikyti Lietuvos keliams, tačiau, deja, ne visada. Automobilio neatitikimas Lietuvoje galiojančioms taisyklėms, jo nepritaikymas prie lietuviško eismo – pagrindinė priežastis, kodėl aktualus tampa angliškų automobilių supirkimas Lietuvoje.

  Mūsų įmonėje atliekamas įvairių modelių, markių ir pagaminimo metų angliškų automobilių supirkimas. Kad būtų patogiau – galime atvykti į kliento nurodytą vietą ir savarankiškai transportuoti automobilį. Atsakingai sutvarkome visus pardavimo dokumentus, o prireikus galime pateikti ir utilizacijos aktą.

  D.U.K.

  Ar angliškų automobilių supirkimas Lietuvoje sudėtinga procedūra?

  Iš esmės, angliškų automobilių supirkimas Lietuvoje vyksta taip pat, kaip ir bet kurios kitos šalies automobilių supirkimas. Susisiekus su mumis, susitariame dėl automobilio apžiūros laiko (jei reikia), įvertiname automobilį ir pasiūlome konkurencingą kainą.

  Ar angliškų automobilių supirkimas Lietuvoje užtrunka ilgiau, nei europietiškų automobilių?

  Ne, automobilio gamintojas (šalis) nedaro įtakos automobilio supirkimo terminui. Angliškų automobilių supirkimas Lietuvoje vykdomas greitai – mes savo klientams atsakymą neretai galime suteikti greičiau nei per 30 minučių.

  Kokia angliškų automobilių supirkimo Lietuvoje kaina?

  Angliškų automobilių supirkimas Lietuvoje vykdomas rečiau, nei europietiškų automobilių, tačiau tai nereiškia, kad angliški automobiliai superkami pigiau. Mes atsakingai ir sąžiningai vertiname bet kurį automobilį ir stengiamės išlaikyti konkurencingumą – siūlome aukštas kainas.

  Ar angliškus automobilius supirkėjai laiko prastesnės kokybės transporto priemonėmis?

  Ne, nors angliški automobiliai Lietuvoje yra mažiau populiarūs, tačiau tai nereiškia, kad jų kokybė yra prastesnė. Esminis skirtumas – angliški automobiliai nėra pritaikyti eismui Lietuvoje ir norint jais kokybiškai naudotis, tenka įgyvendinti papildomus sprendimus. Tačiau tai nenulemia prastesnio jų vertinimo.

  Kaip vyksta atsiskaitymas už angliškų automobilių supirkimą?

  Pirmiausia, automobilis įvertinamas ir tik tuomet nustatoma jo vertė. Pinigai už automobilį gali būti mokami iškart arba per nurodytą terminą. Taip pat galimi keli atsiskaitymo variantai: pavedimu arba grynaisiais. Bet kuriuo atveju mūsų klientas apie viską informuojamas iš anksto.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai