Gauti pasiūlymą

  Automobilių Supirkimas Utilizavimui
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Automobilių supirkimas utilizavimui – tai paslauga, kurios metu nenaudojamas ir visiškai pasenęs automobilis tinkamai sutvarkomas. Tai reiškia, kad iš automobilio, ar jo likučių, privalo būti išleistos ar surinktos visos kenksmingos medžiagos (tepalai, aušinimo, stabdžių, amortizatorių skysčiai, tepalo ir oro filtrai, akumuliatoriai ir kt.), išrūšiuotos medžiagos (metalas, stiklas, plastmasės ir kt.), o visi kenksmingi komponentai pasverti, suskaičiuoti ir sunaikinti. Mes visa tai atliekame profesionaliai ir greitai.

  Kodėl Reikia Pasinaudoti Automobilių Supirkimu Utilizavimui?

  Lietuvoje kasmet išardoma apie 60 tūkstančių tonų senų automobilių, iš kurių netgi apie 20 tūkstančių tonų susidaro nevertingos atliekos (plastikas, guma, stiklas ir kt.). Deja, tačiau pastebima liūdna tendencija – senos automobilio padangos, gumos, plastikas ir pan. dažniausiai nukeliauja į buitinių atliekų konteinerius, o tai ne tik pagreitina šiukšlynų užpildymą, bet ir padidina mokesčius sąvartynų išlaikymui.

  Lietuvoje galiojantys įstatymai numato, kad seno, nebevažiuojančio ir nereikalingo automobilio savininkas privalo pasirūpinti tokio automobilio atliekomis, tinkamai jas sutvarkyti. Nesiimdamas reikiamų veiksmų, seno automobilio savininkas gali būti nubaustas už be priežiūros palikto automobilio laikymą bendro naudojimo vietose. Jei ir jums yra kilę tokių problemų – automobilio supirkimas utilizavimui yra ta paslauga, kuria verta pasinaudoti.

  D.U.K.

  Kas yra automobilio utilizavimas?

  Pirmiausia, iš automobilio privalo būti išleistos ar surinktos visos kenksmingos medžiagos (tepalai, aušinimo, stabdžių, amortizatorių skysčiai, oro filtrai, akumuliatoriai ir pan.). Tuomet išrūšiuojamos skirtingos medžiagos (metalas, plastmasė, stiklas ir pan.). Visi kenksmingi komponentai pasveriami, suskaičiuojami ir sunaikinami.

  Kada reikia utilizuoti automobilį?

  Paprastai automobiliai utilizavimui atiduodami tada, kai yra itin seni, neeksploatuojami ar nenaudojami, kai į aplinką išmeta kenksmingų medžiagų. Taip pat tada, kai norisi, kad automobilis nedarkytų aplinkos, neužimtų papildomai vietos garaže ar daugiabučių automobilių stovėjimo aikštelėse.

  Ar automobilio supirkimas utilizavimui – brangesnė paslauga?

  Automobilio supirkimas utilizavimui nėra nei brangesnė, nei pigesnė paslauga už kitų automobilių supirkimą. Šiuo atveju kainą lemia automobilio būklė, galimos transportavimo išlaidos ir kt. Dažnai kaina gali priklausyti ir nuo abipusio – transporto priemonės savininko ir supirkėjo – susitarimo.

  Ar būtina nevažiuojantį, neeksploatuojamą automobilį priduoti į supirktuvę?

  Labai rekomenduojama. Pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus, netinkamo ar nenaudojamo automobilio savininkas privalo pasirūpinti seno automobilio atliekų sutvarkymu. Jei to nepadaro laiku, gali būti nubaustas už paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymą bendro naudojimo vietose.

  Ar visos įmonės, teikiančios automobilių supirkimo paslaugas, gali atlikti automobilių utilizavimą?

  Ne, automobilių supirkimas utilizavimui yra specifinė paslauga. Įmonės, utilizuojančios automobilius, turi turėti specialius leidimus / pažymėjimus arba būti susitarę su atitinkamomis įmonėmis, kurios gali tinkamai utilizuoti transporto priemones.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai