Gauti pasiūlymą

  Daužtų Automobilių Supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Tais atvejais, kai daužtam automobiliui neįmanoma grąžinti jo pradinės būklės, kai jam padaryta itin didelė žala, kai nėra galimybių arba tiesiog finansiškai nenaudinga jo remontuoti ir tvarkyti, protingiausia pasirinkti vieną kelią – pasinaudoti daužtų automobilių supirkimo paslauga. Tai puikus būdas atsikratyti automobilio, jeigu jis yra daužtas, techniškai netvarkingas ar neturintis galiojančio tinkamą techninę automobilio būklę įrodančio pažymėjimo.

  Daužtų Automobilių Supirkimas

  Greita daužtų automobilių supirkimo paslauga domina vis daugiau žmonių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Daužtų automobilių supirkimas – paprasta ir sklandi paslauga, kuomet sandoriai įvykdomi labai greitai. Tereikia užpildyti specialią formą internetu arba susisiekti nurodytais kontaktais ir yra galimybė, kad daužtą automobilį parduosite vos per valandą! Daužtų automobilių supirkimas – paslauga, kuriai nesvarbu kokios markės automobilis ar kokie jo pagaminimo metai, bet kuriuo atveju už jį bus pasiūlyta atitinkama pinigų suma.

  Beje, daužto automobilio supirkimas itin patrauklus variantas tada, kai norima kuo greičiau parduoti automobilį ir atlaisvinti jo stovėjimo vietą garaže ar lauke, stovėjimo aikštelėje. Mes – daužtų automobilių supirkėjai – visuomet stengiamės pasiūlyti konkurencingesnę pinigų sumą, negu klientas ją gautų daužtą ir nevažiuojantį automobilį atiduodamas tiesiai į metalo laužą.

  D.U.K.

  Nusprendžiau pasinaudoti daužtų automobilių supirkimo paslauga. Kada su manimi susisieksite?

  Dirbame operatyviai ir su klientais stengiamės susisiekti greičiau nei per 30 minučių. Užpildykite mūsų interneto puslapyje esančią užklausą ir pirmųjų pasiūlymų sulauksite jau netrukus.

  Ar superkate ne tik daužtus, bet ir visiškai nevažiuojančius automobilius?

  Taip, superkame įvairius automobilius: tiek naujesnius, tiek visiškai senus, tiek geresnės techninės būklės, tiek su defektais, tiek ir daužtus ar išvis nevažiuojančius automobilius.

  Kaip vyksta daužtų automobilių supirkimas?

  Dažniausiai sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis. Su klientu atsiskaitoma arba grynaisiais pinigais, arba pavedimu į kliento nurodytą banko sąskaitą.

  Kokiais būdais galima pasiūlyti jums savo automobilį?

  Pasiūlyti savo transporto priemonę galite užpildydami mūsų interneto svetainėje pateiktą užklausos formą arba susisiekdami nurodytais kontaktais (telefonu ar el. paštu). Į kliento pasiūlymus reaguojame operatyviai.

  Kuriuose Lietuvos miestuose superkate automobilius?

  Dirbame Vilniuje ir Kaune, esant poreikiui, galime atvykti ir automobilį pasiimti patys. Daužtų automobilių supirkimas pas mus – visada geriausiomis sąlygomis.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai