Gauti pasiūlymą

  Senų Automobilių Supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Senas automobilis, užimantis vietą garaže, nuosavame kieme ar daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelėse – situacija, kurią reikėtų spręsti protingai ir kuo greičiau. Ypač daugiabučių kiemuose palikti seni automobiliai jau pradeda kelti nemenkų problemų – mažėja stovėjimo vietų, pyksta kaimynai, o pats automobilis trūnija ir su kiekviena diena vis labiau sensta. Tačiau problema – ne tik estetinė ar susijusi su stovėjimo vietos trūkumu. Automobilis, virtęs metalo laužu, turi daugybę medžiagų, kenkiančių aplinkai. To išvengti gali padėti senų automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune.

  Kada Reikėtų Atiduoti Seną Automobilį Į Supirktuvę?

  Esame sukaupę nemenką patirtį, todėl senų ir nenaudojamų automobilių savininkus visuomet raginame greičiau pasinaudoti senų automobilių supirkimo paslauga. Kodėl? Nes delsiant galima sulaukti nemalonumų – pranešimų atitinkamoms institucijoms apie kiemuose paliktus nebenaudojamus, senus ir visiškai apleistus automobilius kasmet tik daugėja, vadinasi, ir tokių automobilių savininkams skiriamų baudų skaičius auga.
  Už be priežiūros ilgam laikui paliktą seną automobilį gali grėsti ne tik bauda, bet ir priverstinis automobilio konfiskavimas. Tokiais atvejais seno automobilio savininkas neišnaudoja visų savo galimybių – jam finansiškai nenaudinga prarasti seną automobilį. Todėl jei turite seną automobilį ar netgi kelis senus automobilius, pasinaudokite senų automobilių supirkimu ir gaukite tai, ką galima geriausio.

  D.U.K.

  Ar superkate bet kokius senus automobilius?

  Taip, superkame visų markių bei modelių automobilius, bet kokios techninės būklės transporto priemones, taip pat senus automobilius. Visi automobiliai vertinami individualiai ir pasiūloma kaina.

  Per kiek laiko gausiu atsakymą dėl seno automobilio supirkimo sąlygų?

  Savo klientams ar suinteresuotiems asmenims atsakymą stengiamės pateikti vos per 30 minučių nuo užklausos gavimo.

  Ar galėsiu pinigus už seną automobilį gauti grynais?

  Esame suinteresuoti į savo klientą, todėl už automobilį galime atsiskaityti klientui patogiausiu būdu: grynaisiais arba pavedimu.

  Ar yra buvę, kad nesupirkote (nepriėmėte) seno automobilio?

  Ne, superkame bet kokius senus automobilius, nebent klientui netinka mūsų pasiūlyta kaina, tuomet pirkimo-pardavimo sandoris neįvyksta.

  Ką daryti, jei automobilio supirkėjai siūlo per mažą kainą?

  Parduodami automobilį savarankiškai, galite prašyti tokios kainos, kokios norite. Yra tikimybė, kad ją ir gausite. Bet kuriuos atveju reikia tartis su supirkėjais, kol pavyks rasti tinkamiausią sprendimą.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai