Gauti pasiūlymą

  Automobilių supirkimas dalims
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Mūsų įmonė specializuojasi automobilių supirkime dalims. Mes teikiame paslaugas tiems, kurie nori parduoti savo automobilius ar jų atskiras dalis. Mūsų ekspertų komanda yra pasirengusi įvertinti įvairių markių ir modelių automobilius, taip pat atskiras jų dalis. Mes siūlome konkurencingas kainas ir operatyvų atsiskaitymą, užtikrindami, kad mūsų klientai gautų geriausią įmanomą pasiūlymą už savo automobilių dalis.

  Automobilių supirkimas dalims

  Mūsų įmonė yra įsipareigojusi teikti aukštos kokybės automobilių supirkimo dalims paslaugas. Mes suprantame, kad kartais automobilio dalys gali būti vertingesnės nei pats automobilis, ypač jei automobilis yra senesnis, sugedęs ar nebetinkamas naudoti. Mūsų komanda specializuojasi įvairių markių ir modelių automobilių bei jų dalių įvertinime, siekdami suteikti mūsų klientams geriausią pasiūlymą.

  Mes siūlome patogų ir greitą automobilių bei jų dalių supirkimo procesą, pradedant nuo profesionalaus vertinimo ir baigiant greitu atsiskaitymu. Mūsų tikslas yra suteikti klientams patogią galimybę atsikratyti nebereikalingų automobilių ar jų dalių, kartu gaudant už tai teisingą atlygį. Mes vertiname kiekvieną klientą ir jo poreikius, todėl stengiamės užtikrinti, kad visas supirkimo procesas vyktų sklandžiai ir be jokių sunkumų.

  D.U.K.

  Kokius angliškus automobilius superkate?

  Superkame angliškus automobilius, pagamintus įvairiais metais, įvairios techninės būklės, įvairių modelių ir markių.

  Ar angliškų automobilių supirkimas gali kelti kokių nors sunkumų, t. y. ar pirkėjai taiko kokias nors ypatingas ir sunkiai įgyvendinamas sąlygas?

  Ne, angliškų automobilių supirkimas mūsų įmonėje atliekamas taip pat, kaip ir bet kurių kitų automobilių – įvertinus jų techninę būklę ir kitus aktualius duomenis. Angliškų automobilių supirkimui netaikome jokių specifinių sąlygų.

  Ar supirkėjai ima visus ir bet kokios būklės angliškus automobilius?

  Angliškų automobilių Lietuvoje yra nuperkama gerokai mažiau, todėl ir įmonių, kurios užsiima angliškų automobilių supirkimu – mažiau. Mes superkame visus angliškus automobilius, tačiau jų kainą vertiname individualiai, t. y. atsižvelgę į automobilio amžių, būklę, markę ir kitus aspektus.

  Ar angliški automobiliai superkami už mažesnę kainą?

  Angliškų automobilių supirkimas mažesnėmis kainomis, mūsų vertinimu, tėra mitas. Tai, kad šie automobiliai yra mažiau populiarūs Lietuvoje, nereiškia, kad jų supirkimas yra pigesnis. Nesame nusistatę prieš nei vieną automobilį, kainą nustatome tik apžiūrėję ir įvertinę transporto priemonę.

  Ką daryti, jei mano mieste nėra angliškų automobilių supirkimo paslaugos?

  Rekomenduojame susisiekti su pasirinkta automobilių supirkimo paslaugas teikiančia įmone ir pasidomėti jų sąlygomis. Mes prireikus galime pasirūpinti automobilio transportavimu.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai