Gauti pasiūlymą

  Brangių Automobilių Supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Brangių automobilių supirkimas – procesas, kurio metu svarbu ne tik automobilio įvertinimas, pasiūlyta kuo aukštesnė kaina, bet ir tinkamai sutvarkyti dokumentai. Šiuo atveju viskas priklauso nuo situacijos – dažniausiai visus reikalingus dokumentus sutvarkome mes, tačiau kartais šią užduotį tenka atlikti ir patiems pardavėjams. Suprantame, kad brangūs automobiliai – tai ne vien idealios būklės ir išvaizdos transporto priemonės, todėl  superkame įvairių modelių ir įvairios būklės automobilius. Net jei turite brangų, bet stipriai daužtą automobilį, mes turėsime jums ką pasiūlyti!

  Brangių Automobilių Supirkimas

  Jei turite gerą brangų automobilį ir norite jį nedelsdami parduoti –  galite nedvejodami kreiptis į mus. Brangių automobilių supirkimas mus labai domina net ir tais atvejais, jei jūsų brangus automobilis buvo ne kartą patekęs į eismo įvykį, jei turi smulkių defektų ar gedimų, jei nebevažiuoja ar netgi yra visiškai netinkamas naudoti. Bet kuriuo iš šių atvejų, mūsų teikiamas brangių automobilių supirkimas – paslauga, kurią esame pasirengę suteikti greitai, sklandžiai ir už patrauklią kainą. 

  Žinome, kad kiekvienam mūsų klientui svarbu pinigus už brangų automobilį gauti iš karto arba kuo greičiau. Jeigu ir jūs esate orientuoti į greitą ir sąžiningą pinigų gavimą – kreipkitės į mus ir gali būti, jog dar tą pačią dieną už savo automobilį gausite sutartą sumą. Brangių automobilių supirkimas – tai, ką verta patikėti mums. 

  D.U.K.

  Kaip kuo greičiau pasinaudoti brangių automobilių supirkimo paslauga?

  Skambinkite nurodytais kontaktais, papasakokite apie savo automobilį ir informuokite apie pageidaujamą jo kainą. Mes savo klientams pasiūlymus dažniausiai pateikiame per 30 minučių, o kartais net ir dar greičiau.

  Ar automobilių supirkėjai superka brangius automobilius?

  Taip. Mus domina viskas – nuo puikios būklės blizgių ir prabangių automobilių iki visiškai nevažiuojančių automobilių, kurie jau ne vienerius metus stovi toje pačioje vietoje.

  Kokią informaciją apie automobilį reiktų pateikti supirkėjams?

  Pildydami internetinę užklausos formą ar susisiekę su supirkėjais, nurodykite automobilio būklę, turimus automobilio defektus, automobilio parametrus bei kainą, kurios pageidaujate.

  Ar norint pasinaudoti naudotų automobilių supirkimo paslauga automobilis turi būti tvarkingas?

  Nebūtinai. Mes priimame bet kokios būklės automobilius, taip pat tokius, kurie neturi galiojančios techninės apžiūros dokumentų, yra daužti ar su kitokiais defektais bei trūkumais.

  Noriu brangų automobilį parduoti supirkėjams. Kaip pačiam įvertinti tokio automobilio kainą?

  Pirmiausia, įvertinkite savo brangaus automobilio būklę, atkreipkite dėmesį į automobilio komplektaciją ir paklausumą (populiarumą) rinkoje. Kartais naudinga pasižvalgyti ir po brangių automobilių pardavimo skelbimus – tai padeda atlikti preliminarią kainų analizę.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai