Gauti pasiūlymą

  Japoniškų Automobilių Supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Japonų pramonei ir gamybai visada buvo svarbi technologijų plėtra, todėl nenuostabu, kad japoniški automobiliai pasižymi itin puikiomis savybėmis. Pavyzdžiui, japoniškų automobilių prekės ženklai visada dalyvauja ir pelno geriausius įvertinimus bandymuose, kur vertinamas automobilio patikimumas. Ir tai ne vienintelis privalumas – kokybė, komfortas ir konkurencingas patrauklumas taip pat būdingas šiems automobiliams. Būtent dėl šių priežasčių japoniškų automobilių supirkimas Vilniuje ir Kaune turi būti atliekamas atitinkamomis kainomis – ir mes tai garantuojame.

  Kaip Vyksta Japoniškų Automobilių Supirkimas?

  Japoniškų automobilių supirkimas mūsų įmonėje atliekamas itin operatyviai, skaidriai ir sklandžiai. Dideliu privalumu laikome tai, kad į mus galima kreiptis kiekvienam patogiu laiku – dirbame septynias dienas per savaitę. O į pateiktas užklausas stengiamės atsakyti kuo greičiau ir išsamiau.

  Mūsų klientai užtikrintai rekomenduoja mus savo draugams ir pažįstamiems, nes niekuomet nėra nusivylę nei mūsų operatyvumu, nei pirkimo-pardavimo sandoriais ir veiksmais. Kadangi transporto priemonės supirkimas yra daug paprastesnis ir trumpiau laiko besitęsiantis procesas negu automobilio pardavimas, naudojantis įvairiomis pardavimo platformomis, jis užtikrina sklandų abiejų pusių bendradarbiavimą. Turite japonišką automobilį, bet jo nebenorite? Susisiekite su mumis ir mes padarysime viską, kad po kelių valandų galėtumėte džiaugtis sėkmingai įvykusiu pardavimo sandoriu.

  D.U.K.

  Kas yra japoniški automobiliai?

  Japoniški automobiliai – tai „Honda“, „Isuzu“, „Lexus“, „Mazda“, „Mitsubishi“, „Nissan“, „Subaru“, „Toyota“. Jeigu turite tokį automobilį ir nepavyksta jo parduoti arba esate apsisprendę, kad norite jį atiduoti į supirktuvę – mes jį paimsime geriausiomis rinkoje kainomis.

  Ką daryti norint pasinaudoti japoniškų automobilių supirkimo paslauga?

  Automobilių supirkimo sistema veikia labai paprastai. Jums tereikia susisiekti su „TOP supirkimas“ komanda – kontaktai, nurodyti interneto puslapyje, kontaktų skiltyje. Susisiekę išsiaiškinsite visus dominančius klausimus, plačiau sužinosite apie supirkimo sąlygas ir galimybes, susitarsite dėl tolesnių veiksmų.

  Kokiomis kainos vyksta japoniškų automobilių supirkimas?

  Kaina nustatoma atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus: automobilio techninę būklę; markę; pagaminimo metus; į esamą rinkos padėtį bei į papildomas automobilio savybes (pavyzdžiui, pridedamą padangų komplektą ar kt.). Kuo automobilis geresnis, kuo mažiau defektų turi, tuo aukštesnę kainą už jį siūlome.

  Kiek laiko užtrunka, kol sutvarkomi visi automobilių supirkimo formalumai?

  Suprantame, kad laikas – brangus kiekvienam, todėl automobilio apžiūrą, vertinimą ir visų formalumų sutvarkymą stengiamės atlikti kuo greičiau. Būna, jog gavę užklausą, nedelsdami susisiekiame su klientu ir sutvarkome visus formalumus. Tačiau būna ir tokių atvejų, kai supirkimas užtrunka.

  Ar naudojantis japoniškų automobilių supirkimo paslauga, išduodami dokumentai?

  Vienas iš mūsų komandos privalumų – atsakingai tvarkome visus formalumus ir parengiame dokumentus. Visus automobilio pirkimo – pardavimo dokumentus sutvarkome patys, tad mūsų klientui tereikia perdeklaruoti automobili Regitroje arba internetu.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai