Gauti pasiūlymą

  Nevažiuojančių Automobilių Supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Nevažiuojantys automobiliai, ypač jei savo funkcijas jie prarado nuo senumo ir per didelio nusidėvėjimo, nuo labai ilgo eksploatavimo – kelia galvos skausmą. Jeigu turite nevažiuojančių automobilių ir žinote, kad jų taisyti neverta – pasinaudokite nevažiuojančių automobilių supirkimu. Mes atsakingai teikiame tokias paslaugas ir užtikriname, kad prireikus automobilių utilizavimo, atliekame tai laikydamiesi griežtų reikalavimų: kenksmingos medžiagos išleidžiamos (skysčio pavidalo) arba surenkamos bei priduodamos atitinkamoms įmonėms, antrąkart panaudojamos medžiagos rūšiuojamos ir priduodamos į antrinę rinką.

  Nevažiuojančių Automobilių Supirkimas

  Lietuvoje galioja atliekų tvarkymo įstatymai, kurių laikydamasis seno ir nevažiuojančio automobilio savininkas privalo tinkamai tokį automobilį sutvarkyti. Nevažiuojančių automobilių supirkimas – vienas iš būdų tai padaryti. Nevažiuojančius automobilius gali surinkti ir apdoroti tik apdorojimo įmonės, turinčios leidimą, kuriame apibrėžtos eksploatuoti netinkamų transporto priemonių surinkimo ir apdorojimo sąlygos.

  Nevažiuojantis automobilis turi būti nugabentas tik į apdorojimo įmonę, atitinkančią nustatytus reikalavimus. Kad išvengtumėte ilgų procedūrų, formalumų sutvarkymo ir pan., esame mes. Mūsų paslauga – nevažiuojančių automobilių supirkimas – kiekvienam padeda sutaupyti laiko ir jėgų, nes viskas, ką reikia padaryti – kreiptis į mus.

  D.U.K.

  Ar galiu jums siūlyti visiškai nevažiuojantį ir eksploatacijai nebetinkantį automobilį?

  Taip, mes priimame visiškai nevažiuojančius, ilgai stovėjusius ar netgi daužtus ir nepataisomus automobilius. Taip pat galime pasirūpinti tokio automobilio transportavimu.

  Ką daryti, jei jūsų pasiūlymo reikia itin skubiai?

  Prireikus itin skubios nevažiuojančio automobilio supirkimo paslaugos, galite susisiekti su mumis telefonu arba užpildydami specialią užklausos formą, esančią mūsų interneto svetainėje – susisieksime netrukus.

  Kokių duomenų reikia, norint gauti nevažiuojančių automobilių supirkimo paslaugą?

  Viską, ką reikia atliekame mes patys: įvertiname jūsų automobilio techninę būklę; jei reikia atliekame techninę apžiūrą; pasirašome automobilio pirkimo–pardavimo sutartį ir atsiskaitome.

  Kaip tvarkomi supirkimo dokumentai?

  Paprastai dokumentai yra tvarkomi vietoje. Dėl išsamesnės informacijos, rekomenduojame su mumis susiekti telefonu ar el. paštu.

  Kuo naudingas nevažiuojančių automobilių supirkimas jūsų įmonėje?

  Sutaupysite savo laiko, nereikės rupintis automobilio pardavimu ir visus formalumus sutvarkysite itin paprastai ir greitai. Už automobilį gausite tiek pinigų, kiek bus įvertinta jo vertė.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai