Gauti pasiūlymą

  Retro Automobilių Supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Būna, jog automobilių supirkimas – vienintelė likusi išeitis ir ja pasinaudoti norima geriausiomis sąlygomis. Kad padėtume savo klientui ir galėtume pasiūlyti įvairius variantus, teikiame gana platų supirkimo paslaugų asortimentą: automobilių supirkimą po avarijos, automobilių supirkimą dalimis, automobilių supirkimą utilizavimui, senų, nenaudojamų ar brangių automobilių supirkimą ir pan. Kreipkitės ir nedelsiant gausite konkurencingą pasiūlymą!

  Retro Automobilių Supirkimas

  Mes esame aistringi ir patyrę retro automobilių supirkimo srityje veikiantys specialistai. Suprantame, kad kiekvienas senovinis automobilis turi savo istoriją, charakterį ir yra vertingas ne tik savo amžiaus, bet ir unikalumo dėka. Todėl mes siūlome profesionalias ir patogias paslaugas tiems, kurie nori parduoti savo mylimus retro automobilius.

  Mūsų įmonė kruopščiai vertina kiekvieną automobilį, atsižvelgdama į jo modelį, būklę, autentiškumą ir rinkoje susidariusią paklausą, kad galėtume pasiūlyti teisingą ir konkurencingą kainą mūsų klientams. Mes rūpinamės visu pirkimo procesu, nuo pirminio automobilio įvertinimo iki dokumentų tvarkymo ir transportavimo, kad mūsų klientai patirtų kuo mažiau nepatogumų.

  Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas retro automobilio pardavėjas jaustųsi įvertintas ir patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis. Mes vertiname kiekvieną senovinį automobilį kaip unikalų meno kūrinį ir siekiame, kad jų perėmimas į naujas rankas būtų atliktas su pagarba ir profesionalumu.

  Pasirinkdami mus, Jūs pasirinksite ne tik patikimą pardavimo partnerį, bet ir bendraminčių komandą, kuri įvertins Jūsų automobilio vertę ir užtikrins, kad visa pardavimo patirtis būtų sklandi, patogi ir teisinga. Mes esame čia, kad padėtume Jūsų retro automobilio istorijai tęstis.

  D.U.K.

  Kokius angliškus automobilius superkate?

  Superkame angliškus automobilius, pagamintus įvairiais metais, įvairios techninės būklės, įvairių modelių ir markių.

  Ar angliškų automobilių supirkimas gali kelti kokių nors sunkumų, t. y. ar pirkėjai taiko kokias nors ypatingas ir sunkiai įgyvendinamas sąlygas?

  Ne, angliškų automobilių supirkimas mūsų įmonėje atliekamas taip pat, kaip ir bet kurių kitų automobilių – įvertinus jų techninę būklę ir kitus aktualius duomenis. Angliškų automobilių supirkimui netaikome jokių specifinių sąlygų.

  Ar supirkėjai ima visus ir bet kokios būklės angliškus automobilius?

  Angliškų automobilių Lietuvoje yra nuperkama gerokai mažiau, todėl ir įmonių, kurios užsiima angliškų automobilių supirkimu – mažiau. Mes superkame visus angliškus automobilius, tačiau jų kainą vertiname individualiai, t. y. atsižvelgę į automobilio amžių, būklę, markę ir kitus aspektus.

  Ar angliški automobiliai superkami už mažesnę kainą?

  Angliškų automobilių supirkimas mažesnėmis kainomis, mūsų vertinimu, tėra mitas. Tai, kad šie automobiliai yra mažiau populiarūs Lietuvoje, nereiškia, kad jų supirkimas yra pigesnis. Nesame nusistatę prieš nei vieną automobilį, kainą nustatome tik apžiūrėję ir įvertinę transporto priemonę.

  Ką daryti, jei mano mieste nėra angliškų automobilių supirkimo paslaugos?

  Rekomenduojame susisiekti su pasirinkta automobilių supirkimo paslaugas teikiančia įmone ir pasidomėti jų sąlygomis. Mes prireikus galime pasirūpinti automobilio transportavimu.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai