Gauti pasiūlymą

  Srotas Automobilių Supirkimas
  Vilniuje, Kaune ir Rajonuose


  Būna, jog automobilių supirkimas – vienintelė likusi išeitis ir ja pasinaudoti norima geriausiomis sąlygomis. Kad padėtume savo klientui ir galėtume pasiūlyti įvairius variantus, teikiame gana platų supirkimo paslaugų asortimentą: automobilių supirkimą po avarijos, automobilių supirkimą dalimis, automobilių supirkimą utilizavimui, senų, nenaudojamų ar brangių automobilių supirkimą ir pan. Kreipkitės ir nedelsiant gausite konkurencingą pasiūlymą!

  Srotas Automobilių Supirkimas

  Mes esame patikimi ir patyrę srotas automobilių supirkimo srityje veikiantys specialistai. Suprantame, kad net ir nebenaudojami ar sugedę automobiliai gali turėti vertę dėl jų dalių, metalo ir perdirbimo galimybių. Todėl siūlome kokybiškas ir patogias paslaugas tiems, kurie nori atsikratyti savo nenaudojamų ar nebetinkamų naudoti automobilių.

  Mūsų įmonė atidžiai vertina kiekvieną automobilį, nustatydamas jo būklę, galimas naudojamas dalis ir metalo svorį, siekdama užtikrinti teisingą ir konkurencingą atlyginimą mūsų klientams. Mes rūpinamės visu supirkimo procesu, įskaitant automobilio atsiėmimą, dokumentų tvarkymą ir galutinį jo perdirbimą arba dalių panaudojimą. Tai apima nemokamą automobilio išvežimą iš kliento nurodytos vietos, užtikrinant maksimalų patogumą ir minimalius nepatogumus.

  Mūsų tikslas – suteikti sklandų ir patogų aptarnavimą, užtikrinant, kad mūsų klientai gautų maksimalią naudą parduodant savo nebetinkamus naudoti automobilius. Mes vertiname kiekvieną automobilį kaip resursą, kuris, tinkamai perdirbamas, gali teikti naudą tiek mūsų klientams, tiek aplinkai.

  Pasirinkdami mus, jūs pasirinksite patikimą partnerį, kuris ne tik užtikrins jūsų seno automobilio vertingų dalių ir metalo panaudojimą, bet ir prisidės prie aplinkos apsaugos per atsakingą automobilių reciklizavimą. Mes esame čia, kad padėtume jums lengvai ir efektyviai atsikratyti nereikalingo automobilio, pasiūlydami konkurencingą kainą ir aukštos kokybės aptarnavimą.

  D.U.K.

  Kokius angliškus automobilius superkate?

  Superkame angliškus automobilius, pagamintus įvairiais metais, įvairios techninės būklės, įvairių modelių ir markių.

  Ar angliškų automobilių supirkimas gali kelti kokių nors sunkumų, t. y. ar pirkėjai taiko kokias nors ypatingas ir sunkiai įgyvendinamas sąlygas?

  Ne, angliškų automobilių supirkimas mūsų įmonėje atliekamas taip pat, kaip ir bet kurių kitų automobilių – įvertinus jų techninę būklę ir kitus aktualius duomenis. Angliškų automobilių supirkimui netaikome jokių specifinių sąlygų.

  Ar supirkėjai ima visus ir bet kokios būklės angliškus automobilius?

  Angliškų automobilių Lietuvoje yra nuperkama gerokai mažiau, todėl ir įmonių, kurios užsiima angliškų automobilių supirkimu – mažiau. Mes superkame visus angliškus automobilius, tačiau jų kainą vertiname individualiai, t. y. atsižvelgę į automobilio amžių, būklę, markę ir kitus aspektus.

  Ar angliški automobiliai superkami už mažesnę kainą?

  Angliškų automobilių supirkimas mažesnėmis kainomis, mūsų vertinimu, tėra mitas. Tai, kad šie automobiliai yra mažiau populiarūs Lietuvoje, nereiškia, kad jų supirkimas yra pigesnis. Nesame nusistatę prieš nei vieną automobilį, kainą nustatome tik apžiūrėję ir įvertinę transporto priemonę.

  Ką daryti, jei mano mieste nėra angliškų automobilių supirkimo paslaugos?

  Rekomenduojame susisiekti su pasirinkta automobilių supirkimo paslaugas teikiančia įmone ir pasidomėti jų sąlygomis. Mes prireikus galime pasirūpinti automobilio transportavimu.

  Kodėl mes?

  Greitas Sandoris

  Nedalijame pažadų, kurių negalėtume įgyvendinti. Gavę užklausą, su klientu susisiekiame vos per 30 minučių ir pasiūlome, ką galima geriausio. Sandoriai su mumis vyksta greitai, sklandžiai ir visuomet sėkmingai.

  Laimingi Klientai

  Automobilių supirkimas atliekamas operatyviai – dar tą pačią dieną pateikiant konkurencingą pasiūlymą. Pinigus taip pat sumokame iš karto. Mūsų komanda – profesionalai, kurie labai greitai nustato automobilio vertę ir pasiūlo didžiausią kainą. Suprantame, kad laimingi klientai – laiminga įmonės ateitis.

  Patikimumas

  Esame orientuoti į klientą, todėl stengiamės užtikrinti, kad vykdant automobilio supirkimo sandorį, nekiltų jokių papildomų rūpesčių. Nenuvertiname nei vieno automobilio ir neapsiribojame tik keliais automobilių modeliais. Apžiūrą atliekame klientui patogiu metu, kainą suderiname iš anksto ir nenustebiname nemaloniais netikėtumais. Patikimumas – kelias į sėkmingą veiklą.

  Straipsniai